Šola za starše v novembru

Objavljeno: 04. november 2019

V torek 12.11.2019, bo v enoti Prešernova, od 17. do 18.30 ure, potekalo letošnje prvo srečanje Šole za starše, na temo Komunikacija v vzgoji!

Kakšna je komunikacija, ki povezuje in hkrati postavlja zdrave meje? Kakšne so razlike med povezovalnim in razdiralnim jezikom? Kaj sporočamo izza besed in kakšne posledice imajo različna sporočila na otrokovo osebnost? Kako komunicirati, da ohranjamo dober stik, da se otrok tudi v težavnih situacijah počuti ljubljenega in sprejetega? Kako delovati, da se bo otrok razvijal v srečno človeško bitje?

Delavnico o učinkovitih načinih komuniciranja bo izvedla  predavateljica Mestne zveze prijateljev mladine Ljubljana Tanja Povšič, vodja programov in projektov.

Se veselimo srečanja z vami.