Šola za starše

Objavljeno: 14. november 2022

Vabljeni na drugo srečanje šole za starše, ki bo v sredo, 23. novembra, ob 17. uri. Srečanje bo potekalo preko spletne aplikacije Zoom. Srečanje je omogočeno v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana in MZPM Ljubljana.

***

Naslov: Spodbujanje otrokove samostojnosti in privzdigovanje delovnih navad

Predavatelj: Damjan Habe, uni. dipl. soc. ped.

Vzgoja, ki krepi samostojnost, je še kako potrebna, saj ima samostojen otrok bolj pozitivno samopodobo in boljše zavedanje o sebi. Že majhni dojenčki razvijajo sposobnost, da se lahko igrajo in zamotijo sami. Takšno samostojnost v igri je potrebno spodbujati, saj so to že prvi koraki k razvoju samostojne osebe. Kako in na kakšne načine pa starši še lahko vplivamo na razvoj samostojnosti pri našem otroku, pa boste izvedeli na našem predavanju. Prav tako se bomo posvetili temu, na kaj (ne)samostojnost vse vpliva in kakšne so njene posledice.

***

Prijave zbiramo na elektronskem naslovu svetovalna.sluzba@vrtec-francepreseren.si, najkasneje do 21.11.2022. Povezavo za dostop do srečanja vam posredujemo dan pred predavanjem,