Splošna obvestila ob začetku šolskega leta

Objavljeno: 28. avgust 2020

Zaradi situacije ob korona virusu in poostrenih navodilih NIJZ-ja ob zaključku šolskega leta, niso bili izvedeni zadnji roditeljski sestanki v vseh oddelkih, na katerih vas seznanimo z oblikovanjem skupin v novem šolskem letu. Vsa obvestila smo vam tako pošiljali preko elektronskih sporočil, predstavnikov skupin ali osebno.

31.8.2020 ostajajo otroci iz enot Puharjeva in Prešernova ter oddelek Sovice po enakem razporedu kot je delo potekalo v času poletnih počitnic.

Otroci iz enote Vrtača, vstopajo v svoje NOVE igralnice, v enoti Vrtača z 31.8.2020.

Novo šolsko leto pričnemo s 1.9.2020, ko bodo ostali otroci vstopili v nove igralnice.

S 1.9. bodo garderobni prostori označeni za vse skupine z znakom in imenom otroka.

Vstop v garderobo je obvezen z masko. V uvajalnem obdobju otroka spremljate do igralnice.

Ob ponovnem vstopu v vrtec, po daljši odsotnosti, je potrebno oddati potrdilo o zdravstvenem stanju otroka. V vrtec vstopajo samo zdravi otroci.

V želji, da bo vstop v novo šolsko leto prijeten dogodek, vas lepo pozdravljamo.

Maja Kunaver, ravnateljica vrtca

Priloge:
Enota Prešernova obvestilo (Word, 1,3 MB)
Enota Puharjeva obvestilo (Word, 1,3 MB)
Vrtača obvestilo (Word, 1,3 MB)
Sovice obvestilo (Word, 1,3 MB)