Uvodni informativni sestanek in okrogla miza za novince

Objavljeno: 07. junij 2019

Spoštovani starši novosprejetih otrok!

Vabimo vas na UVODNI INFORMATIVNI SESTANEK, ki bo v torek, 11.6.2019, s pričetkom ob 16.30 uri, v prostorih Vrtca dr. France Prešeren, v Enoti Prešernova, Prešernova c. 29, Z NAMENOM PREDSTAVITVE DELOVANJA VRTCA.

Hkrati vas vabimo, da se udeležite OKROGLE MIZE O UVAJANJU, kjer se bomo POGOVARJALI O ZNAČILNOSTIH UVAJALNEGA OBDOBJA.

Srečanje na temo uvajanja bo organizirano v dveh terminih, saj bomo tako omogočili udeležbo vsem zainteresiranim staršem, in sicer:

•          prvič, v torek, 18.6.2019, s pričetkom ob 16.30 uri, v Enoti Prešernova, Prešernova c. 29, v igralnici Ježki,

•          ter ponovitev, v sredo, 28.8.2019, s pričetkom ob 16.30 uri, prav tako v enoti Prešernova, Prešernova c. 29, v igralnici Ježki.

Prosimo vas, da zaradi učinkovitejše izpeljave srečanja poskrbite za varstvo svojih otrok.

Lepo vas pozdravljamo in se veselimo srečanja z vami!

Ravnateljica vrtca

Maja Kunaver