Vabilo na Šolo za starše

Objavljeno: 13. oktober 2021

Vabljeni na srečanje Šole za starše z naslovom Učiti jih, da bi bili srečni, ki bo v sredo, 20.10.2021, ob 17. uri, preko spletne aplikacije ZOOM.

Z nami bo Tanja Povšič, predavateljica Mestne zveze prijateljev mladine Ljubljana.

***

Idej o tem, kaj nas bo naredilo srečne, je veliko. Nekateri srečo povezujejo z denarjem, drugi s časom, tretji so morda celo mnenja, da bo sreča že prišla in da jo lahko samo čakamo. Vendar, srečni smo takrat, ko so naše potrebe uravnovešene. Ko vemo, kaj potrebujemo in to tudi imamo.

Na delavnici bomo spregovorili o tem, kaj je to sreča in od česa/koga je odvisna, katere potrebe imamo in kako jih zadovoljujemo, o razliki med otrokovo željo in potrebo ter kaj od tega pozitivno vpliva na razvoj samopodobe in samozavesti.

***

Za povezavo do srečanja pišite na elektronski naslov svetovalna.sluzba@vrtec-francepreseren.si.