Vabilo na Šolo za starše

Objavljeno: 12. april 2022

Vabljeni na srečanje Šole za starše z naslovom Komunikacija v vzgoji, ki bo v sredo, 20.4.2022, ob 17. uri, preko spletne aplikacije zoom.

Srečanja v okviru Šole za starše so omogočena s strani Mestne občine Ljubljana in potekajo v sodelovanju z Mestno zvezo prijateljev mladine Ljubljana. Z nami bo Tanja Povšič, vodja programa Zavestno starševstvo Mestne ZPM Ljubljana.

***

Kakšna je komunikacija, ki povezuje in hkrati postavlja zdrave meje? Kakšne so razlike med povezovalnim in razdiralnim jezikom? Kaj sporočamo izza besed in kakšne posledice imajo različna sporočila na otrokovo osebnost? Kako komunicirati, da ohranjamo dober stik, da se otrok tudi v težavnih situacijah počuti ljubljenega in sprejetega? Kako delovati, da se bo otrok razvijal v srečno človeško bitje?

***

Prijave zbiramo na elektronskem naslovu svetovalna.sluzba@vrtec-francepreseren.si