Živeti z otrokom in ne za otroka

Objavljeno: 04. marec 2019

Srečanje Šole za starše, pod naslovom Živeti z otrokom in ne za otroka, bo potekalo 4.3.2019, v ENOTI PREŠERNOVA, Prešernova 29, s pričetkom ob 17. uri (in zaključkom ob 18.30).

Kdaj in kako otroku začeti postavljati meje? Ali so meje, ki jih postavljamo, vezane na otroka ali na nas same? Zakaj so osebne meje sploh potrebne?

Na predavanju bomo spoznavali različne vzgojne stile, njihove prednosti oziroma slabosti. Spoznali bomo moč odločnosti in samozaupanja, kakor tudi iskrenega in odkritega pogovora. Dragoceno darilo, ki ga otroci podarijo svojim staršem, je možnost spoznati svoje meje in jih prilagoditi tako, da bodo čim bolj sprejemljive tako za ene kot za druge.

Srečanje bo izvedla predavateljica Mestne zveze prijateljev mladine Ljubljana, Tanja Povšič.